Příměstský tábor

Projekt je spolufinancován Evropskou unií

Co je cílem projektu?

Na první pohled by se mohlo zdát, že cílem projektu je uspořádat letní tábory pro děti. Tento projekt s názvem „Příměstské tábory TJ Nýrsko“ reg. číslo CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0015713 je financován Evropskou unií z operačního programu Zaměstnanost. Proto je hlavním cílem projektu podpora pracujících rodičů v době letních prázdnin.

Pro koho jsou tábory určeny?

Tábory jsou určeny pro děti předškolního a školního věku (do 15 let), jejich oba rodiče splňují následující podmínku:

  • jsou zaměstnaní (mají uzavřenu pracovní smlouvu, DPP, DPČ)
  • vykonávají podnikatelskou činnost
  • v případě nezaměstnanosti si zaměstnání aktivně hledají
  • jsou zapojeni v procesu vzdělávání či rekvalifikace

Jaká je kapacita jednoho turnusu?

Maximální kapacita jednoho turnusu je 25 dětí.

Jaký je program?

Níže naleznete zaměření jednotlivých turnusů, ale i když je turnus zaměřen např. na některý druh sportu či jazyk, přijdou si na své všichni účastníci, jelikož naše tábory jsou připravovány s hravým programem pro všechny věkové kategorie. Není naším záměrem za jeden turnus udělat z Vašich dětí přeborníky v daném sportu nebo jazyce, ale chceme, aby si čas strávený u nás všichni pořádně užily a něco nového si vyzkoušely! Zároveň se snažíme, aby se naši účastníci podívali i na různá místa v území, což se samozřejmě odvíjí od informací, které získáváme od přihlášených účastníků.

Nabídka táborů pro rok 2022

  • Atleťáček – 11. 7. – 15. 7. 2022
  • Plaváček – 18. 7. – 22. 7. 2022
  • In-line – 25. 7. – 29. 7. 2022
  • Výletníček – 15. 8. – 19. 8. 2022

Na co se mohou Vaše děti těšit?

Pro Vaše děti jsme v letošním roce připravili čtyři tábory plné sportu, zábavy a zajímavých zážitků. O Vaše děti se na táborech budou starat zkušení vedoucí a vyškolení lektoři. Děti se každý den schází do 8 hodin v Areálu pod sjezdovkou.

In-line tábor – i když Vaše děti na bruslích ještě nejezdily, na tomto táboře se naučí bezpečně jezdit, zastavit a zvládnou i jízdu ve městě. Součástí tábora jsou také vyjížďky do okolí Nýrska pro zdatnější bruslaře. Děti jsou rozděleny do skupin podle výkonnosti a jejich schopností.

Plaváček – děti navštěvují místní koupaliště, kde se adaptují na vodní prostředí a naučí se základy plaveckých způsobů a také potápění. Pro děti jsou k dispozici plavecké pomůcky, pomocí kterých se učí i úplní neplavci. Pro zpestření programu bude pro děti připravena návštěva aquacentra, kde si užijí plno zábavy. Tábor není jen pro neplavce. I dobří plavci si zdokonalí své nabyté plavecké dovednosti.

Výletníček – tábor plný zážitků je zaměřen na poznávání nových míst. Děti navštíví nejen zajímavé kulturní památky, ale vyzkouší si i některé adrenalinové sporty. Pokud nám to epidemiologická situace dovolí, podíváme se i do zábavních parků nebo do sousedního Německa.

Atleťáček – tento tábor probíhá v Areálu pod sjezdovkou. Na táboře se zaměřujeme na všestranný pohyb, děti si zahrají také různé hry. V případě příznivého počasí si užijeme i návštěvu koupaliště.

Podat přihlášku na tábor

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kontaktní údaje

Adresa

Areál pod sjezdovkou
340 22 Nýrsko

Telefon

+420 602 195 505

E-mail

info@tjnyrsko.cz

Potřebujete poradit?

Nenašli jste co jste hledali nebo si nevíte s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme.

Zavolejte nám

+420 602 195 505