TJ Nýrsko z.s.

Spolek TJ Nýrsko, tak jak ho znáte dnes, vznikl v roce 1990. V současné době sdružujeme oddíl atletiky a malé kopané.
Oddíl malé kopané se již několik let účastní Klatovské Kapitol ligy v malé kopané.
Oddíl atletiky je určen pro děti do 15 let, sportovní aktivity jsou zaměřeny především na všestranný pohyb. V letních měsících pořádáme sportovně zaměřené příměstské tábory.
Spravujeme sportovně rekreační Areál pod sjezdovkou, kde je k dispozici hřiště na malou kopanou, dětské hřiště a zázemí pro pořádání kulturních akcí pro děti i dospělé. Areál také nabízíme k pronájmu na svatby, firemní akce nebo jiné oslavy.

0 +
Uspořádaných akcí
Členů
0 +
Sponzorů

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Potřebujete poradit?

Nenašli jste co jste hledali nebo si nevíte s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme.

Zavolejte nám