Proběhl 42. ročník Jarního přespolního běhu v Nýrsku

Dobrý den přátelé.

Máme za sebou již 42. ročník Jarního přespolního běhu v Nýrsku. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem zúčastněným závodníkům za účast a fantastickou atmosféru během celé akce. Velké poděkování patří též Zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra.

Trať:

Ženy 3,8 km,  převýšení 154 m
Muži 7,6 km

Autor tratě: Rus Zdeněk

Časomíra: Bechyně František

Ředitel závodu: Bastl Miroslav

Níže naleznete výsledkovou listinu.

Fotky ze závodu zde: https://tj-nyrsko.rajce.idnes.cz/Jarni_prespolni_beh_Nyrsko_2021/

Výsledková listina:

Jarní přespolní běh v Nýrsku 1. 5. 2021
Ženy do 34 let
1.Haladová VendulaAtletika Klatovy20:05 min.
2.Jandová MartinaAtletika Klatovy21:37 min.
3.Strejcová AdélaPlzeň-Shirokak-Dojo23:45 min.
Ženy nad 35 let
1.Hanzlíková HanaEaglovice team20:30 min.
2.Žohová HanaEaglovice team21:08 min.
3.Rudolfová  DagmarKlatovy23:36 min.
4.Kolářová LenkaSpartak Nýrsko23:52 min.
5.Holá AlenaSpartak Nýrsko24:10 min.
6.Štampachová Tereza25:07 min.
7.Volmutová BlankaSDH Hadrava25:08 min.
8.Ouřadová RadkaAtletika Klatovy25:09 min.
9.Tichá LibušeBrnířov28:26 min.
10.Miškovičová VěraSpartak Nýrsko30:00 min.
11.Bělová MartinaSDH Dehtín32:13 min.
Muži do 39 let
1.Teska OndřejAtletika Klatovy31:40 min.
2.Koželuh VojtěchAtletika Klatovy32:42 min.
3.Opl VojtěchPlánice34:18 min.
4.Anděl VáclavTJ Sokol Mochtín35:48 min.
5.Holub RadekTJ Start Luby36:35 min.
6.Urban PetrJSDH Chudenice36:41 min.
7.Forst MiroslavOCRT Sušice36:41 min.
8.Král MichalKlatovy37:13 min.
9.Dolejš TomášTJ Sokol Mochtín38:02 min.
10.Koranda PřemyslAtletika Klatovy38:49 min.
11.Benada JakubAtletika Klatovy39:18 min.
12.Bechyně PetrŠtefko Running Team40:06 min.
13.Koukol OndřejTJ Nýrsko40:38 min.
14.Salvetr PavelKlatovy41:08 min.
15.Janoušek JaromírSDH Třebícinka46:00 min.
16.Beneda JosefJudo Klatovy47:35 min.
17.Opluštil JakubTJ Nýrsko49:12 min.
18.Běl KarelTJ Nýrsko54:08 min.
19.Hlavatý PavelTJ Nýrsko1:00:15 min.
Muži 40 – 49 let
1.Janda DavidSDH Malá Víska37:57 min.
2.Jílek PavelCyklo Malát Klatovy41:20 min.
3.Hromádka OndřejD5 Mochtín41:22 min.
4.Beneda JosefJudo Klatovy48:22 min.
5.Opluštil BohuslavTJ Nýrsko50:45 min.
Muži 50 – 59 let
1.Brejcha MilošOCRT Sušice38:15 min.
2.Boček JosefSokol Dolany38:32 min.
3.Szabó NorbertSC Pajrek40:09 min.
4.Voráček KarelSokol Dolany46:20 min.
5.Ouřada PavelTriatlon klub klatovy59:12 min.
Muži 60 – 69 let
1.Pudil JaroslavM2 Sport Bečvář Strakonice40:16 min.
2.Šatr AloisTatran Velké Hydčice40:30 min.
3.Rus ZdeněkTJ Nýrsko43:50 min.
4.Lukačišin MilanCyklo Malát Klatovy45:31 min.